Vzdělávací videa


Chcete zvýšit své dovednosti v oblasti kosmetiky a posunout se na novou úroveň? Představuji vám exkluzivní kolekci vzdělávacích videí, která vám otevře dveře k mnoha novým příležitostem.

Balíček obsahuje detailně zpracovaná videa na témata: lash lifting, laminace obočí a dva bonusy - diagnostika pleti a odstranění Milií. Každé video je nabité praktickými informacemi a postupy, které jsou vysvětleny krok za krokem, jednoduše, abyste mohli techniky ihned začít používat ve vaší praxi.

Laminace obočí

Proměňte rovné řasy vašich klientů v krásné zatočené řasy, které zvýrazní a otevřou pohled. Video vás naučí, jak správně aplikovat podložky, aktivační tekutiny, na co si dát pozor, pro dosažení nejlepších výsledků.

Jak na milie

Staňte se expertem na pokožku a zjistěte, jak správně diagnostikovat různé typy pleti pro efektivní ošetření. Video vás provede komplexní diagnostikou pleti, která se mi osvědčila a používám ji stále v praxi. Už budete vědět, na co se zeptat svých klientů, abyste dokonale doporučili domácí péči na jejich pleť nebo pro kosmetické ošetření.

Lash lifting řas

Praktické video krok za krokem. Nabídněte svým klientům dokonalý tvar obočí, který otevře pohled a z žádného obočí udělá super obočí. Naučte se, jaké produkty používat a jak předejít běžným chybám.

Diagnostika pleti

Naučte se, jak bezpečně a efektivně odstranit milie, malé bílé výrůstky na pokožce, které trápí mnoho vašich klientů. Také se dozvíš, co potřebuješ a čemu se vyvarovat, na co si dát pozor a kde milie nikdy nevypichujeme!

Co balíček obsahuje?

  • Lash Lifting: Proměňte rovné řasy vašich klientů v krásné zatočené řasy, které zvýrazní a otevřou pohled. Video vás naučí, jak správně aplikovat podložky, aktivační tekutiny, na co si dát pozor, pro dosažení nejlepších výsledků.
  • Laminace obočí: Praktické video krok za krokem. Nabídněte svým klientům dokonalý tvar obočí, který otevře pohled a z žádného obočí udělá super obočí. Naučte se, jaké produkty používat a jak předejít běžným chybám.

  • Diagnostika pleti: Staňte se expertem na pokožku a zjistěte, jak správně diagnostikovat různé typy pleti pro efektivní ošetření. Video vás provede komplexní diagnostikou pleti, která se mi osvědčila a používám ji stále v praxi. Už budete vědět, na co se zeptat svých klientů, abyste dokonale učili domácí péči na jejich pleť nebo ošetření. 

  • Odstranění Milie: Naučte se, jak bezpečně a efektivně odstranit milie, malé bílé výrůstky na pokožce, které trápí mnoho vašich klientů. 


Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost zlepšit své dovednosti a nabídnout svým klientům služby, po kterých touží. Objednejte si náš balíček vzdělávacích videí dnes a staňte se hledaným specialistou ve svém oboru!


Vytvoření objednávky


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.