Reference

Lucie Biskupová

Baru vždy si mi byla inspirací co se týče světa kosmetiky. Když jsem na tebe po letech narazila na YouTube a zjistila, že je možné u tebe. absolvovat kosmeticky kurz, moje volba byla jasná. Jako maminka 2 dětí jsem řešila, jakou cestou se vydám po rodičovské dovolené. 

Práce kosmetičky mě vždy lákala a začala jsem hledat možnosti, jak si udělat rekvalifikaci v tomto oboru. Pokaždé jsem ale narazila na stovky hodin praxe a teorie, které bylo nutno osobně absolvovat. Trefou do černého ale bylo objevení Barči na YouTube a spuštění jejího unikátního projektu Kosmetička on-line. 

To bylo přesně to, co jsem potřebovala. Po přihlášení jsem dostala přístup ke skriptům a hlavně k videím kde Barča vše srozumitelně vysvětluje i prakticky ukazuje. Zde musím vyzdvihnout, že se s námi Barča podělila hlavně o zkušenosti, které za roky svoji praxe má a dokázala perfektně vysvětlit co je pro nás důležité a na co se máme zaměřit.

 Kdykoliv jsem pak měla prostor, tak jsem se mohla k webu vrátit a vzdělávat se přesně podle mých časových možností. Barča mi byla v případě dotazů po celou dobu k dispozici a když jsem se sama cítila připravena na zkoušku, už jsme se jen domluvily na vhodném termínu. 

Zkouška probíhala naprosto nenuceně a Barča mi zde byla velkou oporou a případné nejasnosti dovysvětlila. S čistým svědomím tedy mohu tento kurz doporučit každé začínající kosmetičce. Děkuji Baru!


Hana Geierová Nechvátalová

Michaela Barthová

Hana Müllerová, DiS.

Barbora Velká