Kopie z Biopeptide Serum Spray 250 ml

Můj must have produkt pro každodenní použití! Budete ho milovat pro jeho jednoduché použití. Je to sérum ve spreji, které nastříkáte na vyčištěnou pleť, ráno a večer. Skvělé je pro hydrataci pleti přes den, po opalování, na podporu růstu vlasů. Prostě na celé tělo. 

PLEŤ ZKLIDŇUJE, HYDRATUJE, DOPLŇUJE KOLAGENOVÉ PEPTIDY, PŮSOBÍ ANTIBAKTERIÁLNĚ DÍKY KOLOIDNÍMU STŘÍBRU. VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY PLETI.

Revoluční peptidové sérum určené k péči o tělo a vlasy založené na jedinečné receptuře Biopeptide Complex a Nutrivi vodě. Představuje multifunkční kosmeceutikum, které intenzivně regeneruje a vyživuje pokožku a vlasy. Představuje dlouhodobou ochranu proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Sérum má tišící a regenerační účinky.

Velikost: 150 nebo 250 ml

Složení

INCI: Aqua, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Colloidal Silver, Citrus Limon Fruit Extract, Biotin, Urea, Disodium Phosphate, Allantoin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum

1 219,00 Kč